Proč právě Citroen C8?

Potřebujete si koupit velké rodinné auto, které je spolehlivé a má dostatečný výkon pro Vaše uspokojení z jízdy? Pokud hledáte takové auto, tak Citroen C8 je pro Vás ideální volbou. Citroen C8 patří mezi MPV auta (velkoprostorový rodinný van). Vždyť objem jeho zavazadlového prostoru je 225l až neuvěřitelných 2948 litrů. Zde můžete převážet nebo vézt cokoliv. Ledničku, televizi, skříně apod. Pokud jezdíte s rodinou na delší dobu na dovolenou, tak se do auta všichni vlezete a všechny Vaše kufry můžete vézt sebou.

A co motorová specifikace? Na MPV velice slušná. Zážehový 2.0i 16V o výkonu 143k Vám zajistí, abyste nemuseli s plným autem vyjíždět kopec pouze na dvojku. Auto dobře jede i v horších podmínkách, jako terén nebo štěrk. Citroen C8 nevyrábí jen plechové disky, ale i hlinková kola s 16″. Je jen na Vás, zda asi chcete pořídit hliníková kola za nějaký příplatek nebo ne, ovšem na vzhledu vozu to půjde poznat. Vznětový motor o obsahu 2.0 HDi 16V a 2.2 HDi 16V Vás umožní ještě lepší jízdu, než motor zážehový. První motor je doplněn o výkon 138k a druhý o 173k, takže můžete jet na dovolenou rychle a hlavně úsporně. Oba vznětové motory jsou vybaveny přímým vstřikováním common rail.

A kde takový velký vůz sehnat? Můžete navštívit různé autobazary, které nabízí spoustu vozů Citroen C8, které si můžete vybrat. Věříme, že si vyberete ten správný vůz a že se Vaše rodina může těšit na jízdy v pohodlí a velkém prostoru.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient