BMW X5 – elegantní německé SUV

BMW X5 je první SUV, které vyjelo z německé automobilky BMW. Výroba tohoto vozidla byla započata v roce 1999 a vyrábí se dodnes v americkém Spartanburgu. Možná by se na první pohled zdálo, že je toto vozidlo určeno hlavně pro severoamerický trh, ale v roce 2000 se BMW X5 začalo exportovat i do Evropy.

V první řadě si vás BMW X5 podmaní svým exteriérem. Design kombinuje eleganci s mohutností. Za tímto automobilem se všichni otočí. Dominantou jsou markantní linie, vytvarované hrany a přední maska, která zdůrazňuje suverenitu a podtrhuje precizní zpracování celého vozidla. Jakmile do vozidla usednete, budete unešení i z designu interiéru, kde převažuje ušlechtilé dřevo. Usednete do sedaček, které jsou pokryty jemně zpracovanou kůží. A zaměříte-li se na detaily, povšimněte si vymodelovaných lišt. Budete se cítit jako v pohádce, kdy vy jste král a sedadlo za volantem vozidla BMW X5 je královské lóže.

bmw

Bezpečnost je na prvním místě

BMW X5 má spoustu bezpečnostních prvků. Pokud dojde k dopravní nehodě, kdy rozhodují často vteřiny, pak je zde aktivován automatický nouzový hovor, který zprostředkovává systém BMW ConnectedDrive. Aktivuje tedy nejen airbagy, ale také předá informace o vaší poloze a o tom, jak závažná je nehoda.

Dále je u vozidla nabízen systém BMW Head-Up displej, který vás informuje o rychlosti, pokynech navigace a podobně. Máte zde i aktivní tempomat, varování při vyjetí z pruhu či koncepci světel. Dokonce vám automobilka připravila dynamickou kontrolu stability a další pasivní bezpečnost.

Na zimu si kupte pro BMW X5 kvalitní zimní pneumatiky a jezděte bezpečně. S tímto vozidlem se vám bude jezdit jedna radost. Cena vozidla začíná již na 1 247 934 Kč bez DPH. Chcete-li však za automobil ušetřit, nabízí se vám ojetá vozidla v autobazarech.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient