Jak funguje autobazar a co je to leasing?

Potřebujete poradit, jak postupovat při prodeji Vašeho vozu autobazaru? A uvažujete o leasingu na nové auto? V tomto článku si ukážeme, jak autobazar funguje a co je to pojem leasing. Na začátku tohoto článku se podíváme na nabídku ojetých aut, které si chcete pořídit.  V mnoha autobazarech máte velký výběr aut. Pokud se nutně potřebujete zbavit svého stávajícího vozidla, můžete se s autobazarem dohodnout na protiúčtu. A co je to vlastně protiúčet? Vaše staré vozidlo vyměníme za nové ojeté vozidlo, které se Vám u nás líbí. K protiúčtu dostanete ještě 10 tisíc korun slevu a hodnota Vašeho starého vozu se odečte z ceny nového ojetého vozu.

Nebo můžete využít protiúčet na Vaši první splátku, pokud jste si vzali na auto úvěr a následně můžete splácet měsíčně částku, kterou jste si sjednali s bankou. A na závěr se dostáváme k novému nebo ojetému autu. Vysvětlíme si tedy pojem auto leasing. Je to v podstatě půjčka od leasingové společnosti, která Vám půjčí peníze na nové auto. Ovšem vybrané a koupené auto je po celou dobu splácení majetkem leasingové společnosti. Auto bude Vaše až po zaplacení poslední splátky. Auto leasing je ideální hlavně pro podnikatele, hlavně díky daňovým podmínkám a odečetům. Věříme, že si vyberete to správné auto, splatíte všechny splátky včas a auto bude už navždy Vaše. Přejeme Vám plno ujetých kiloAudi A3 – malý velký automobil nižší střední třídy Uvažujete o nákupu Audi A3? A potřebujete znát jeho kvality a vlastnosti? V tomto článku si řekneme, co vlastně Audi A3 skrývá pod jeho kapotou a řekneme si kde a jak si ho pořídit na leasing. Audi A3 se již vyrábí už mnoho let.

Začalo to rokem 1996, kde se Audi rozhodlo, že vytvoří auto nižší střední třídy a to A3jku. Nejprve si řekneme, jaké motory A3jka skrývá. První generace má zážehové motory o obsahu 1.6L, 1.8L 20V a 1.8L 20V s turbem. Karosérie Audi A3 je buď 3 dveřový nebo 5 dveřový hatchback. Vznětový motor byl vytvořen pouze jeden a to 1.9 Turbodiesel. Dvojková řada už měla motorů více. Hezčí vzhled, hliníková kola a lepší výbava jsou samozřejmostí. Zážehový motor nese v sobě obsah 1.6L, 1.8L T, 2.0L a 2.0 T. Nezapomeňme dodat, že verze T (verze s turbem) mají větší výkon a lepší spotřebu na 100km. Naschvál jsme zapomněli verzi 3.2L VR6. Tento motor je vytvořen jako sportovní verze Audi A3 s šestiválcem. Vznětové motory druhé generace jsou dva a to 1.9 TDI a 2.0 TDI. Tyto motory mají za úkol zmenšit spotřebu a to se taky vyplatilo. Spotřeba je okolo 4.5 – 5 litrů na 100km. A kde takové Audi A3 pořídit? Třeba v jednom z autobazarů. A jak si takové auto pořídit? Pokud nemáte zrovna dostatek hotovosti, můžete zvolit leasing. Leasing je vlastně pronájem, půjčíte si peníze od leasingové společnosti a splácíte auto po nějakou dobu.

Ovšem po dobu splácení je auto majetkem firmy nikoli Vás. Na závěr bychom chtěli dodat, že pokud si auto vezmete na leasing, tak věříme, že bude co nejrychleji Vašem vlastnictví a budete s autem nadmíru spokojeni.metrů bez žádných závad a nehod.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient